Отзывы

Diamine Ink 30 - Чернила для перьевой ручки 30мл
Вже другий раз купую чорнила Sapphire Blue для своєї улюбленої Pilot Custom Heritage 91. Це чудове поєднання. Виразний, приємний колір. Добре тримаються на папері. Користуюсь кожного дня на роботі. Завжди приємно підписувати документи та робити швидкі нотатки. Дякую магазину за дуже гарну пропозицію!
Pilot Parallel Pen - Ручка для каллиграфии с плоским пером
Ручки хорошего качества, оно даже улучшилось с первых ревизий данной модели. Пластик корпуса стал лучше, в комплект положили какую-то огромную пипетку которая вставляется вместо капсул с чернилами. Магазин отправил заказ быстро и цена лучшая на данный момент
Перьевая ручка Pilot Prera, корпус синий
Ручка виготовлена дуже якісно: зібрана ідеально, пластик - хорошої якості. Відмінний баланс - зручно писати. Перо - точно таке ж, як і в Pilot Metropolitan і також можна легко замінити. Щодо магазину: як завжди - відмінне і швидке обслуговування.
Diamine Ink 30 - Чернила для перьевой ручки 30мл
Достаточно давно пользуюсь чернилами Diamine. Пишу много, на разной бумаге, в основном перья F. Чернила с хорошей текучестью и вполне нормальной смазываемостью пера. Покупал в основном тёмные цвета и оттенки синего и фиолетового. Всего уже успел попробовать около 15 разных цветов. Я доволен всеми оттенками, которые были и есть в использовании. Моё мнение, Diamine намного лучше Parker. Немного уступает Pelikan серии Edelstein, и немного лучше чем Pelikan 4001 в плане насыщенности и глубины цвета. Diamine однозначно не уступают Waterman, Faber Castell, Sheaffer. Отдельно благодарю продавцов-консультантов в предоставлении исчерпывающей информации о товарах. Также, спасибо за доставку редких оттенков чернил Diamine из лимитированных коллекций. Ваш магазин однозначно рекомендую. И сам буду оставаться вашим постоянным клиентом. Всем любителям перьевых ручек моё почтение!
Оригинальное японское перо для ручек Pilot Nib
Дуже хороша якість: пише тонко, хороша подача чорнила, помірний зворотній зв'язок при письмі. Не дряпає і не чіпляє папір. Спочатку купив китайську копію такого пера - теж ніби непогана, але оригінал - незрівнянно кращий у всьому.
Lamy cp1 Fountain Pen - Металлическая перьевая ручка
Класний і простий дизайн, хороша якість матеріалів і збірки легка заміна пера, наявність конвертера в комплекті.
Pentel GraphGear 1000 - металлический автоматический карандаш
Дорого, але коли досконалість коштувала дешево? Купував тут, бо по Україні дешевше не знайшов, а Китай тимчасово не доступний. Рекомендую.
Металлическая перьевая ручка Pilot MR Metropolitan Animal, под евро-картриджи, корпус бронза
Ручку замінили. Хоча дивно що через пів року)))) Але менеджер вибачився та змінив усе. Цією що замінили пишу вже довго. Дуже подобається але звісно є куди рости. Якщо берете таку то беріть краще японську версію з конвектором для неї. Мій конвектр працює і не тече. Був присланий магазином з ручкою. Взагалі чкщо питання було б так вирішено одразу то були б молодці.
Набор для каллиграфии Итальянский Курсив
Дякую за такий товар) Доставили відносно швидко, інструменти якісні (з прописом у цифровій програмі без налаштованого пера не порівняти :) Також здивував розмір книги для прописів -- вона розміром з А4 (думав, що менше, десь А5, на фото це далеко не так видно) і товщиною в 3 см. В ній є детальні інструкції до всього, є як латиниця, так і кирилиця, і сам блокнотик українською мовою) Parallel pen від Pilot - класна штука, приємно писати, до звичайних металічних перьевих наконечников точн не захочеться повертатися :) Загалом - якщо хочете опанувати італійський курсив, тоді цей наборчик саме для вас ;) Дорого (не про магазин, а про самі інструменти), да, але якісно) Дякую ;)

Diamine Ink 30 - Чернила для перьевой ручки 30мл

Максим Українець26 апреля 2022 10:42
Diamine Ink 30 - Чернила для перьевой ручки 30мл
Купив DIAMINE Royal Blue, оскільки цей відтінок мені сподобався найбільше серед наявних позицій. Як завжди - сервіс магазину чудовий. Чорнила були обережно запакованими і доїхали цілими. Щодо відтінку чорнил - жодного сюрпризу, я дивився детальний огляд чорнил на каналі An Ink Guy, а також дивився фотографії з оглядів цих чорнил. Колір красивий, мені подобається відсутність фіолетових тонів у написаних лініях. Але самими чорнилами я трішки розчарований, оскільки ведуть себе вони не так, як я очікував. Але з іншого боку - це доступні чорнила, тому очікувано, що вони не є універсальними і не ведуть себе добре на поганому паперові. Раджу купувати ці чорнила для хорошого паперу та ручок з середньою і вище інтенсивністю подачі чорнил, оснащених західним М і ширше пером. У порівнянні з Pelikan 4001 Brilliant Black ці чорнила дають вищу розмитість ліній (feathering) і просочуються на зворотній бік паперу (bleading) інтенсивніше. У порівнянні з Platinum Black ці чорнила набагато гірші у цих аспектах. Щодо паперу: - на Moleskine вони виглядають просто жахливо і зовсім не підходять для цього паперу; - на Leuchtturm1917 чорнила виглядають чудово: колір насичений навіть з відносно тонким M пером Pilot MR, лінія чітка; - на іншому відносно якісному (білий, гладкий, не волокнистий, крейдований) noname паперові виглядають уже не так чудово: з'являються певна розмитість ліній, а колір бліднішає.