Перьевая ручка Pilot MR Metropolitan Plain Japan Черная
-10%
металлическая перьевая ручка Pilot Metropolitan, коллекция Plain
В избранноеВ сравнение
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (4)
МЕТАЛЛИЧЕСКАЯ ПЕРЬЕВАЯ РУЧКА PILOT METROPOLITAN, КОЛЛЕКЦИЯ PLAIN
ПОД КАРТРИДЖИ PILOT
Корпус ручки, изготовлен из металла, что придает ручке вес и солидность. Дизайн классический сигарообразный. Ручка увесистая и достаточно толстая ― в руке лежит очень удобно. Грип-секция пластиковая, для более приятного и комфортного удержания ручки. Большой выбор ширины пера.
Особенности:
- Корпус из металла, окрашенный очень стойкой к царапинам и стиранию краской.
- Пластиковая грип-секция для удобного и комфортного удержания ручки.
- Заправляется стандартными картриджами Pilot.
- Комплектуется пластиковой подарочной коробкой.
- Съемное стальное перо Pilot, совместимое с другими ручками Pilot (Penmanship, Prepa, Plumix, Explorer).
Это версия Pilot Metropolitan для японского рынка — заправляется она картриджами и конвертерами стандарта Pilot.
Комплектация японской версии: ручка, пластиковая коробка, 1 картридж Pilot, инструкция.
5.0
общая оценка
Всего 4 отзывов
В
Вʼячеслав10 января 2026 22:23
Дуже якісна ручка
Дуже плавно пише. Замовив одразу конвертер. Залив чорнило Watereman Blue. Подобається більше, ніж Safari.
С
27 августа 2024 14:09
Моя перша японська ручка
С
27 августа 2024 13:52
Моя перша японська ручка
Моя перша японська ручка — Pilot Metropolitan.( В Японії у неї назва - Cocoon ). Раніше я користувався лише європейськими моделями, і не мав досвіду з японськими. Після того, як у мене вкрали улюблену ручку, друзі порадили спробувати продукцію Pilot. Спочатку я вагався, але, переглянувши ваш сайт(cck.com.ua), вирішив почати з чогось простого. Я обрав саме цю модель, хоча раніше про неї не чув. Олександр із вашої команди пояснив, що японські пера зазвичай тонші, тож я взяв перо F. Так почався мій досвід з японськими ручками. Використовувати ручку Pilot Metropolitan дуже зручно, хоча спочатку вона здалася мені дещо важкою — близько 30 грамів. Проте на практиці виявилося, що вона ідеально підходить для щоденного використання. Вона стала моїм постійним супутником: легко поміщається в кишеню, завжди під рукою, зручна для написання заміток та робочих записів.Перо F у неї дійсно тонше, ніж у європейських моделей, а подача чорнила рівномірна та плавна. Я зазвичай пишу на щільному папері, і ця ручка чудово з ним взаємодіє: чорнило лягає без пропусків, лінії чіткі.
Вона дає можливість писати плавно, без стресу. Не лише відчуття писання, а й дизайн, текстура та баланс чудові.
Простий, але стильний дизайн робить її приємною у використанні, постійно хочеться щось написати або навіть намалювати.
Дякую інтернет-магазину "Хобби" і Олександру за чудову консультацію та оперативну доставку в наших умовах. Ручка Pilot Cocoon Metropolitan стала для мене справжнім відкриттям!
Вона дає можливість писати плавно, без стресу. Не лише відчуття писання, а й дизайн, текстура та баланс чудові.
Простий, але стильний дизайн робить її приємною у використанні, постійно хочеться щось написати або навіть намалювати.
Дякую інтернет-магазину "Хобби" і Олександру за чудову консультацію та оперативну доставку в наших умовах. Ручка Pilot Cocoon Metropolitan стала для мене справжнім відкриттям!
М
12 октября 2023 13:09
Давно не испытывал такой "щенячий восторг" от письма авторучкой
Пишу перьями с 1965 года, как в первом классе взял в руки перьевую ручку и знаю толк в этом. Эта ручка с японским пером < F > одна из лучших, если не самая... в своём классе. А уж с хорошими чернилами и бумагой ей в её цене конкурентов по моему просто нет! Никакие Safari или Twistы ей не конкуренты не в пере, не в эргономике. Если человек не в теме и выбирает себе первую авторучку, ей альтернатив нет... в своём юниорском ( и даже среднем) классе. Брать и получать удовольствие!


























